Komanda

Esame pirmaujantys Lietuvos nekilnojamo turto konsultantai, kurių patirtis, žinios, idėjos ir sprendimai padeda mūsų klientams pelningai parduoti, sėkmingai investuoti ir greitai įsigyti.

Andrej Naumčik
Andrej Naumčik
Capital Pro partneris / Biuro vadovas

Andrejaus niekada netenkino antra vieta, jis visada norėjo būti pirmas. Supratęs, kad savo karjeros neatiduos į rankas jokiam vadovui, Andrejus, tuo metu su dar trimis bendražygiais, atsisakė visų pašalinių pasiūlymų ir ėmėsi dar vieno naujo iššūkio – valdyti nekilnojamo turto biurus Vilniuje ir Valensijoje.

Nuo mažens jo gyvenimas dėliojosi pagal nerašytas šeimos taisykles – būti geriausiu ir dirbti daugiau nei kiti. Dar paauglystėje, būdamas pirmūnu, Andrejus tapo daugkartiniu Lietuvos dziudo čempionu, o mokydamasis doktorantūros studijose, sugebėjo suvaldyti netikėtai kilusią krizę versle. Profesinėje veikloje visuomet laikydamas ranką ant pulso ir siekdamas daktaro laipsnio, įkvėpė ne vieną jauną žmogų asmeninėms ambicijoms neturėti ribų.

Tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime Andrejus stengiasi vadovautis tomis pačiomis bendražmogiškomis vertybėmis ir tiki, kad kažką darant uoliai, laikantis ilgalaikio plano nepasisekti tiesiog negali.

Už profesinio gyvenimo ribų, Andrejus daugiausiai dėmesio skiria šeimai ir aktyviam laisvalaikiui – jei keistų specialybę, tai tikrai būtų ledo ritulio profesionalas, nes sportuodamas žmogus geriausiai supranta, kiek daug dalykų jis gali ištverti.

Andrius Jonaitis
Andrius Jonaitis
Capital Pro partneris

Prieš dešimtmetį nusprendęs tapti vienu geriausiu Lietuvos brokeriu ir tai įgyvendinęs, Andrius Jonaitis pabrėžia, kad svarbiausia yra dėmesys žmonėms ir sąžiningumas. Šie dalykai kuria harmoniją, dovanoja sėkmę ir gerą savijautą.

Tiesa, pirmuoju iššūkiu Andriaus gyvenime tapo sumanymas įstoti į vieną geriausių šalies gimnazijų. Vėliau – tapti architektu, todėl papildomose dailės pamokose piešdavo natiurmortus, mokėsi kompozicijos meno, erdvės suvokimo ir estetikos taisyklių. Tačiau trečiame kurse architektūros studijas iškeitė į verslo vadybą.

Mintis apie karjerą nekilnojamo turto pasaulyje jam kilo perskaičius knygą „Turtingas tėtis, vargšas tėtis“. Tuomet, dar būdamas studentu, Andrius pradėjo domėtis derybų menu bei investicijomis. Toliau sekė patirtys mažuose NT biuruose, „Maximos“ NT departamente, kurį laiką Andrius vadovavo ir IT įmonei, kol galiausiai vėl įsidarbino nekilnojamo turto įmonėje, kur ir sutiko dabartinį darbo partnerį Andrejų.

Svarbiausią dalį Andriaus gyvenime užima jo mergaitės – žmona Giedrė ir dukra Tėja. Jos it ašis, aplink kurią sukasi visas jo gyvenimas. Didžiulis noras matyti savo šeimą laiminga skatina kasdien stengtis ir siekti tobulumo tiek profesinėje veikloje, tiek namuose. Puikūs rezultatai Andrių džiugina, bet įdomiausia proceso dalis yra pats procesas.

Simona Bartaševičiūtė
Simona Bartaševičiūtė
Komunikacijos vadybininkė

Profesionaliai valdo biuro vidinę komunikaciją, atlieka tarpininkės funkciją konsultavimo procese, girdi ir mato viską, kas vyksta nekilnojamo turto rinkoje – ir tai tik keletas savybių, kurios atspindi Simonos įvairialypiškumą.

Dar 2014 m. studijuodama nekilnojamo turto vadybą, kai Capital Pro nė nebuvo įkurtas, ji tapo Andrejaus dešiniąja ranka. Nors Simona ne kartą yra pagalvojusi apie kitas profesines kryptis, tačiau ilgametis planas ir atkaklus jo siekimas neleidžia blaškytis ar pasiduoti avantiūrai.

Simonos prioritetas – atlikti net mažiausią darbą kaip įmanoma kruopščiau. Dėmesį detalėms ji lavina skaitydama detektyvus ir dalyvaudama protmūšiuose. Kokybiškas laisvalaikis, kokybiškai atliktas darbas, kokybiški santykiai su žmonėmis – Simonos gyvenimo kredo.

Klientų atsiliepimai

Klientų atsiliepimai

Susisiekite

Susisiekite

Parašykite mums

Kontaktai

Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius +370 (652) 10 991